KURUMSAL

Tezcan Mobilya & Dekorasyon

Tezcan Ticaret Mobilya&Dekorasyon, sektörde uzun yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe ile faaliyet göstermektedir. Firmamız vizyonu sayesinde müşterilerimizin istek, görüş ve taleplerinden güç alarak mobilya & dekorasyon hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için "Kurumsal" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Firmamız şuanda rağbet gören ahşap masa ve ahşap ev mobilyalarına da yatırım yapmaktadır. Sürekli değişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundurarak vizyonunu geliştirmiş, Söke ilçesi ve Aydın ili ve dışında estetik, kaliteli ve fonksiyonel ürünler tasarlayarak tüm müşterilerine uzun süreli memnuniyet sağlamayı hedeflemiştir. Tezcan Ticaret firması Hüseyin Tezcan'a aittir.

Vizyonumuz; Tezcan Ticaret Mobilya & Dekorasyon isimli firmamızın sektördeki pazar payını arttırıp en üst düzeye çıkarmak ve marangozluk, dekorasyon, mobilya sektöründe Türkiye genelinde en önde gelen firmalardan biri olmaktır.

Misyonumuz; Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılayarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmektir. Çalışanlarımızın performansını artırarak kaliteli bir hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmaktır.